Kalendář akcí

Prosinec,
2023
Prosinec 2023
Pon Úte Stř Čtv Pát Sob Ned
27 28 29 30 1 Friday, 1 December 2023 2 Saturday, 2 December 2023 3 Sunday, 3 December 2023
4 Monday, 4 December 2023 5 Tuesday, 5 December 2023 6 Wednesday, 6 December 2023 7 Thursday, 7 December 2023 8 Friday, 8 December 2023 9 Saturday, 9 December 2023 10 Sunday, 10 December 2023
11 Monday, 11 December 2023 12 Tuesday, 12 December 2023 13 Wednesday, 13 December 2023 14 Thursday, 14 December 2023 15 Friday, 15 December 2023 16 Saturday, 16 December 2023 17 Sunday, 17 December 2023
18 Monday, 18 December 2023 19 Tuesday, 19 December 2023 20 Wednesday, 20 December 2023 21 Thursday, 21 December 2023 22 Friday, 22 December 2023 23 Saturday, 23 December 2023 24 Sunday, 24 December 2023
25 Monday, 25 December 2023 26 Tuesday, 26 December 2023 27 Wednesday, 27 December 2023 28 Thursday, 28 December 2023 29 Friday, 29 December 2023 30 Saturday, 30 December 2023 31 Sunday, 31 December 2023

 

 

podzim list 2

Dobré informace:

  • 3. číslo vitamínku - vyjde 1.3.2024.
  • zápis do MŠ bude v úterý 7.5.2024.
  • máme nové míče, obruče a další vybavení k podpoře pohybu.
  • chodíme do tělocvičny: úterky - Jablíčka, čtvrtky - Oříšci a pátky - Jahůdky.
  • zapojujeme se od projektu celé česko čte dětem.
  • do soutěže sportujeme rádi nám můžete dát hlas do 12. 2. 2024 (do 9 hodin) na odkaze: https://www.pez.cz/proskolky

 

podzim list 2

 

Na co se těšíme?

Na plyšákový den. Děti si donesou z domu svého oblíbeného plyšáka. Co s ním? Budeme si s ním celý den hrát - čeká nás společné cvičení, hraní i spaní.

 

 

Těšíme se na masopustní karneval 20.2.2024 od 9,30 ve třídě u Oříšků. Děti si donesou karnevalový kostým. Čeká nás: oblíbený klaun Hubert a spousta zábavy.

A budou také masopustní koblížky z naší školní kuchyně.

 

Co nás čeká v březnu?

  • měsíc knihy.
  • divadlo Brno.
  • setkání s našim oblíbeným ilustrátorem A. Dudkem. Ve spolupráci s knihovnou se setkáme s oblíbeným ilustrátorem A. Dudkem. Jeho pořady nás vždy poučí i rozesmějí, přinesou dobrou náladu a pohodu.

 

 

 

 

 

  Přejeme všem pěknou zimu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla Template by Joomla51.com